علیرضا

خارج از پست

طی تحقیقاتی ثابت شده آدما هرچی خوشکل ترن دیرتر جواب مسیج میدن . من خودم همیشه بلادرنگ جواب میدم دیگه شما خودت بقیه شو حساب کن

برایش سخت بود که غرورش را زیر پا بگذارد و بگوید: من هم می آیم. {خودم را میگویم} شاید دیگر بحث غرور نبود.
می دانست که شدید به پالایش روح نیازمند است. اما ... نمی شد! نمیتوانست. غرور دقیقا همان فشاری است که کربن‌ها باید تحمل کنند تا الماس بشوند... سخت دقیقا همان لحظه‌ای است که کسی یا چیزی را دوست بدارد و عادت داشته باشد به اینکه بعد از 30 ثانیه از دستش بدهد و با این حال باز هم بدون او باید زندگی کند. باید یاد بگیرد که زندگی کند. {خودم را میگویم} سخت دقیقا همین است که از آدم‌هایی که بیزار است و برایشان همه کار کرده است و نگرانشان می شود و دوستشان دارد بدش می‌آید و مجبور است برای ادامه تحملشان کند. سخت این است که آدم ها تحملش کنند و فکر کنند نمی فهمد. سخت این است که بخواهد واقعیت را رودروی کسی بگوید اما بداند بخاطر مناسبات سازمانی مناسب نیست که بگوید... زندگی‌اش همه سختی بود. زندگی همه‌اش سختی بود. سختی مته، که تنها حریف پاره‌پاره کردن الماس است. که تنها رقیب الماس است. که حریف، مته بود به جان الماسی که با سختی و فشار زاده شده بود. سخت است و نمیدانی بانو جان. نمیدانی که چقدر برایت سختی دیده بود.
سرمه ای جان سخت این است که دوست داشتن‌هایت را لطف تلقی کنند, سخت این است که دل کسی را نرم کنی و دیگری بدستش آورد، سخت این است که احساست را دروغ و دروغ را محبت بشناسند، سخت این است که احساست در کوچه های تردید و ترس گم شود، سخت این است که سالها عاشق نقاب باشی، آری اینروزها زندکی با مترسک‌ها زیباتر است لااقل دل ترساندنت را ندارند!

دیدگاه (۸)

خسته نباشی :)
در عملی اعتراض آمیز زین پس یکی درمیان ! و کوتاه میکامنتم :/
.
لقد خلقنا الانسان فی کبد ...
پاسخ:
اعتراض شما قبول نشد !
به روال گذشته برگردید !
سخت، هست...
به تعریفی که شخصا از سختی دارم نزدیک بود این نوشته.
پسندیدم :)
خلاصه که دهنت سرویسه
سخت نگیر مهندس :)
چه قدر این خوب نوشته شده بود
کی گفته زندگی قرار بود جای راحتی باشه اصن:(
ی سوال بپرسم ؟
چراااا بهش نگفتی که الان داری میسوزی و روزگار سخت میگذره
پاسخ:
 نشد دیگه ، البته ناراحت نیستم که نشد

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی